CMF602K4420BEEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
2.442 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF602K4420BEEK
DigiKeys varenummer
CMF602K4420BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF602K4420BEEK
Beskrivelse
RES 2.442K OHM 1W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF602K4420BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)