CMF602K2000GKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
2.2 kOhms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF602K2000GKEB
DigiKeys varenummer
CMF602K2000GKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF602K2000GKEB
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 1W 2% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF602K2000GKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)