CMF60280R00BHRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 994
Datablad
280 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60280R00BHRE
DigiKeys varenummer
CMF60280R00BHRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60280R00BHRE
Beskrivelse
RES 280 OHM 1W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF60280R00BHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)