CMF6027R000BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
27 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6027R000BEEB
DigiKeys varenummer
CMF6027R000BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6027R000BEEB
Beskrivelse
RES 27 OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
41 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6027R000BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)