CMF60247R50BEEA
DigiKeys varenummer
CMF60247R50BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60247R50BEEA
Beskrivelse
RES 247.5 OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
247.5 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF60247R50BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)