CMF6023K700BHEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
23.7 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6023K700BHEB
DigiKeys varenummer
CMF6023K700BHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6023K700BHEB
Beskrivelse
RES 23.7K OHM 1W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6023K700BHEB Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)