CMF6020K000CHEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 kOhms ±0,25% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6020K000CHEB
DigiKeys varenummer
CMF6020K000CHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6020K000CHEB
Beskrivelse
RES 20K OHM 1W .25% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6020K000CHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)