CMF601K6500FHBF
DigiKeys varenummer
CMF601K6500FHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF601K6500FHBF
Beskrivelse
RES 1.65K OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.65 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF601K6500FHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)