CMF6017K320FKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
17.32 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6017K320FKRE
DigiKeys varenummer
CMF6017K320FKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6017K320FKRE
Beskrivelse
RES 17.32K OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6017K320FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)