CMF6015K000FEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
15 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6015K000FEEB
DigiKeys varenummer
CMF6015K000FEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6015K000FEEB
Beskrivelse
RES 15K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6015K000FEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)