CMF60150R00BEEK
DigiKeys varenummer
CMF60150R00BEEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF60150R00BEEK
Beskrivelse
RES 150 OHM 1W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF60150R00BEEK Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)