CMF6012K700BHEB
DigiKeys varenummer
CMF6012K700BHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6012K700BHEB
Beskrivelse
RES 12.7K OHM 1W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12.7 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF6012K700BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)