CMF6010R000FERE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
10 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6010R000FERE
DigiKeys varenummer
CMF6010R000FERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6010R000FERE
Beskrivelse
RES 10 OHM 1W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF6010R000FERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)