CMF6010R000BEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
10 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF6010R000BEEB
DigiKeys varenummer
CMF6010R000BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF6010R000BEEB
Beskrivelse
RES 10 OHM 1W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF6010R000BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)