CMF60100R00BERE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
100 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60100R00BERE
DigiKeys varenummer
CMF60100R00BERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60100R00BERE
Beskrivelse
RES 100 OHM 1W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF60100R00BERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)