CMF60100K00FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
På lager: 7
100 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF60100K00FHEA
DigiKeys varenummer
CMF60100K00FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF60100K00FHEA
Beskrivelse
RES 100K OHM 1W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)