CMF60100K00BEBF
DigiKeys varenummer
CMF60100K00BEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF60100K00BEBF
Beskrivelse
RES 100K OHM 1W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF60100K00BEBF Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,165" diam. x 0,469" L (4,20mm x 11,90mm)