CMF55909R00FHEB70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 558
Similar
Stackpole Electronics Inc
909 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55909R00FHEB70
DigiKeys varenummer
CMF55909R00FHEB70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55909R00FHEB70
Beskrivelse
RES 909 OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55909R00FHEB70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)