CMF558K2500FHRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
På lager: 635
På lager: 100
8.25 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF558K2500FHRE
DigiKeys varenummer
CMF558K2500FHRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF558K2500FHRE
Beskrivelse
RES 8.25K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF558K2500FHRE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)