CMF5584R500BEEB
DigiKeys varenummer
CMF5584R500BEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5584R500BEEB
Beskrivelse
RES 84.5 OHM 1/2W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
84.5 Ohms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5584R500BEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)