CMF5580R600FKR7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
80.6 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5580R600FKR7
DigiKeys varenummer
CMF5580R600FKR7-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5580R600FKR7
Beskrivelse
RES 80.6 OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5580R600FKR7 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)