CMF55732R00BEBF
DigiKeys varenummer
CMF55732R00BEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF55732R00BEBF
Beskrivelse
RES 732 OHM 1/2W .1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
732 Ohms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF55732R00BEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)