CMF556R2000GKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6.2 Ohms ±2% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF556R2000GKEA
DigiKeys varenummer
CMF556R2000GKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF556R2000GKEA
Beskrivelse
RES 6.2 OHM 1/2W 2% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF556R2000GKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)