CMF556K4900FKRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
6.49 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF556K4900FKRE
DigiKeys varenummer
CMF556K4900FKRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF556K4900FKRE
Beskrivelse
RES 6.49K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF556K4900FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)