CMF556K0400CEEA
DigiKeys varenummer
CMF556K0400CEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF556K0400CEEA
Beskrivelse
RES 6.04K OHM 1/2W .25% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.04 kOhms ±0,25% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF556K0400CEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)