CMF55681R00BHEB
DigiKeys varenummer
541-CMF55681R00BHEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CMF55681R00BHEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55681R00BHEB
Beskrivelse
RES 681 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
681 Ohms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF55681R00BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)