CMF55604K00BHEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
604 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55604K00BHEB
DigiKeys varenummer
CMF55604K00BHEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55604K00BHEB
Beskrivelse
RES 604K OHM 1/2W .1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55604K00BHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)