CMF555K8300FEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.83 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF555K8300FEEB
DigiKeys varenummer
CMF555K8300FEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF555K8300FEEB
Beskrivelse
RES 5.83K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF555K8300FEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)