CMF55523K00FHRE | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | CMF55523K00FHRE-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | CMF55523K00FHRE |
Beskrivelse | RES 523K OHM 1/2W 1% AXIAL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 523 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CMF55523K00FHRE Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 175°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Forældet | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm) |