CMF554K7500FEBF
DigiKeys varenummer
CMF554K7500FEBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF554K7500FEBF
Beskrivelse
RES 4.75K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.75 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF554K7500FEBF Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)