CMF554K4500BERE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
4.45 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF554K4500BERE
DigiKeys varenummer
CMF554K4500BERE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF554K4500BERE
Beskrivelse
RES 4.45K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF554K4500BERE Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)