CMF5547R000GKBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
47 Ohms ±2% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5547R000GKBF
DigiKeys varenummer
CMF5547R000GKBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5547R000GKBF
Beskrivelse
RES 47 OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5547R000GKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)