CMF55470R00JHEA
DigiKeys varenummer
CMF55470R00JHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55470R00JHEA
Beskrivelse
RES 470 OHM 1/2W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 Ohms ±5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF55470R00JHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)