CMF5545K300FHEK er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
På lager: 316
Similar
Stackpole Electronics Inc
45.3 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5545K300FHEK
DigiKeys varenummer
CMF5545K300FHEK-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5545K300FHEK
Beskrivelse
RES 45.3K OHM 1/2W 1% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5545K300FHEK Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)