CMF55453K00FHEB | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CMF55453K00FHEB |
Beskrivelse | RES 453K OHM 1/2W 1% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 10 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 453 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CMF55453K00FHEB Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 175°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm) |