CMF5544R800DHBF
DigiKeys varenummer
CMF5544R800DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5544R800DHBF
Beskrivelse
RES 44.8 OHM 1/2W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
44.8 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF5544R800DHBF Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)