CMF5541R700DHBF
DigiKeys varenummer
CMF5541R700DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5541R700DHBF
Beskrivelse
RES 41.7 OHM 1/2W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
41.7 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF5541R700DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)