CMF553M7400GNRE det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
3.74 MOhms ±2% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF553M7400GNRE
DigiKeys varenummer
CMF553M7400GNRE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF553M7400GNRE
Beskrivelse
RES 3.74M OHM 1/2W 2% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF553M7400GNRE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)