CMF5539R200FKEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 772
Similar
Stackpole Electronics Inc
39.2 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5539R200FKEA
DigiKeys varenummer
CMF5539R200FKEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5539R200FKEA
Beskrivelse
RES 39.2 OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5539R200FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)