CMF5539R200DHR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
39.2 Ohms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5539R200DHR6
DigiKeys varenummer
CMF5539R200DHR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5539R200DHR6
Beskrivelse
RES 39.2 OHM 1/2W .5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5539R200DHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)