CMF5537K400FHEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 90
Direkte
Stackpole Electronics Inc
37.4 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5537K400FHEA
DigiKeys varenummer
CMF5537K400FHEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5537K400FHEA
Beskrivelse
RES 37.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5537K400FHEA Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)