CMF5534K800FHEB
DigiKeys varenummer
CMF34.8KHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CMF34.8KHFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5534K800FHEB
Beskrivelse
RES 34.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
34.8 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF5534K800FHEB Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)