CMF5533K200CHR6 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
33.2 kOhms ±0,25% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5533K200CHR6
DigiKeys varenummer
CMF5533K200CHR6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5533K200CHR6
Beskrivelse
RES 33.2K OHM 1/2W .25% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5533K200CHR6 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)