CMF55332K00FHEB
DigiKeys varenummer
CMF332KHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
CMF332KHFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55332K00FHEB
Beskrivelse
RES 332K OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
332 kOhms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
CMF55332K00FHEB Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)