CMF55300R00FKEB er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
300 Ohms ±1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF55300R00FKEB
DigiKeys varenummer
541-CMF55300R00FKEBTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CMF55300R00FKEBCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CMF55300R00FKEB
Beskrivelse
RES 300 OHM 1/2W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF55300R00FKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)