CMF552K5000DHBF det er forældet og fremstilles ikke længere.
Datablad
2.5 kOhms ±0,5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552K5000DHBF
DigiKeys varenummer
CMF552K5000DHBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF552K5000DHBF
Beskrivelse
RES 2.5K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CMF552K5000DHBF Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)