CMF552K2000JKEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
Similar
Stackpole Electronics Inc
2.2 kOhms ±5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF552K2000JKEB
DigiKeys varenummer
CMF552K2000JKEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF552K2000JKEB
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF552K2000JKEB Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)