CMF5527R000JKBF er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Similar
Stackpole Electronics Inc
27 Ohms ±5% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5527R000JKBF
DigiKeys varenummer
CMF5527R000JKBF-ND
Producenter
Producentens varenummer
CMF5527R000JKBF
Beskrivelse
RES 27 OHM 1/2W 5% AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5527R000JKBF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)