CMF5527K400BEEA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
27.4 kOhms ±0,1% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5527K400BEEA
DigiKeys varenummer
CMF5527K400BEEA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5527K400BEEA
Beskrivelse
RES 27.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5527K400BEEA Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)