CMF5524K900CEEB kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
24.9 kOhms ±0,25% 0,6W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CMF5524K900CEEB
DigiKeys varenummer
CMF5524K900CEEB-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CMF5524K900CEEB
Beskrivelse
RES 24.9K OHM 1/2W 0.25% AXIAL
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CMF5524K900CEEB Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)